Okenní ventilátor se žaluzií Vents 125 MAO1V - s tahovým spínačem

Okenní ventilátor se žaluzií Vents 125 MAO1V - s tahovým spínačem

Okenní ventilátor se žaluzií Vents 125 MAO1V - s tahovým spínačem

Okenní ventilátor Vents 125 MAO1V s automatickou žaluzií a tahovým spínačem pro montáž přímo do skla nebo příčky s hloubkou od 4 mm do 17 mm. Pro instalaci ventilátoru s průměrem 125 mm je nutné vyříznout otvor o průměru 160 mm.

...Více

Výrobce: Vents

Číslo zboží: 5269

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

1 434 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Katalogový list příloha Návod k obsluze příloha Prohlášení o shodě

Okenní ventilátor Vents 125 MAO1V s automatickou žaluzií a tahovým spínačem pro montáž do oken, určen k odsávání vzduchu z bytových nebo komerčních prostor skrz okna či příčku.

Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jednoduchou montáž a demontáž. Ventilátor má možnost montáže vertikálně i horizontálně. Montáž se provádí na sklo (příčku) s hloubkou od 4 mm do 17 mm. Pro instalaci ventilátoru s průměrem 125 mm je nutné vyřezat ve skle otvor s průměrem 160 mm.

Vents MAO1 jsou ventilátory s moderním designem, osazeny spolehlivým, nízko wattovým elektromotorem. Mají kluzná ložiska a jsou vybaveny ochranou proti přehřátí. Kryt a vrtule jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS plastu, který je odolný vůči UV záření.

Ventilátory MAO1 mají automatickou žaluzií. Ventilátor a motor jsou speciálně navrženy pro tichý provoz. Automatická žaluzie se otevírá tepelným pohonem, který zajišťuje její plynulé otevírání a zavírání žaluziových listů, a po vypnutí ventilátoru zamezuje zpětnému proudění vzduchu. Automatická žaluzie se otevře cca po 20 vteřinách od sepnutí ventilátoru.


Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde VÝPOČET VENTILÁTORUVybavení:

Automatická žaluzie se při zapnutí ventilátoru plně otevře, jakmile se ventilátor vypne automatická žaluzie se zavře, čímž se zabrání navracení pachů nebo studeného vzduchu z venku zpět do místnosti.

Šňůrkový vypínač je součástí tohoto ventilátoru. Ventilátor je možné zapojit jako klasický ventilátor a lze jej tahovým vypínačem zapnout nebo vypnout.

Okenní ventilátor Vents 125 MAO1 s automatickou žaluzií

Parametry

Průměr
Ø 125 mm
Průtok vzduchu
185 m³/h
Kuličková ložiska
ne
Vyšší výkon
ne
Teplota max.
40 °C
Otáčky
2400 ot./min
Statický tlak
55 Pa
Akustický hluk
35 dB/3m
Krytí
IP 24
Barva
bílá
Napájení
230 V
Příkon
22 W
Jmenovitý proud
0.1 A
Váha
1.15 kg
Automatická žaluzie
ano
Časový spínač
ne
Čidlo vlhkosti
ne
Čidlo pohybu
ne
Termostat
ne
Snížená hlučnost
ne
Tahový spínač
ano
Materiál
PVC
Typová řada
MA

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání