Ventilátor na 12V Dalap 150 PTZL 12 - časovač, tahový spínač

Ventilátor na 12V Dalap 150 PTZL 12 - časovač, tahový spínač

Ventilátor na 12V Dalap 150 PTZL 12 - časovač, tahový spínač

Domovní ventilátor Dalap 150 PTZL 12V s tahovým spínačem, časovým doběhem a síťkou proti hmyzu, napájen nízkým napětím 12V, pro potrubí průměru 150 mm, k odsávání vzduchu v koupelnách, sprchách, kuchyních a užitných prostorách.

...Více

Výrobce: Dalap

Číslo zboží: 7074

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

1 188 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Návod k použití příloha Prohlášení o shodě

Ventilátor Dalap 150 PTZL 12 s časovačem, tahovým spínačem, se síťkou proti hmyzu a patentovaným motorem na 12V. Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý ventilátor od německého výrobce Dalap Gmbh. Výhodou tohoto ventilátoru je tichý provoz a možnost instalace do velmi vlhkého prostředí.

Ventilátor lze namontovat jak na stěnu, tak do stropu. Jelikož se jedná o malý ventilátor, tak s ohledem na jeho technické parametry je vhodný pro odsávání vzduchu pouze přes stěnu, případně potrubím o délce cca 7,5 metru. Tento ventilátor je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, především z koupelny, toalety, kuchyně, malé kanceláře, sklepy, spíže apod.

Ventilátory Dalap řady PT jsou ventilátory s velmi tenkým předním panelem, pevnou žaluzií a síťkou proti hmyzu. Tělo ventilátoru je vyrobeno z vysoce kvalitního ABS plastu, odolnému vůči UV záření. Ventilátory mají silnější motor a kuličková ložiska.

K ventilátoru je nutno použít transformátor na přeměnu 230V na 12V (není součástí dodávky).

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde VÝPOČET VENTILÁTORU


Vybavení:

Kuličková ložiska prodlužují životnost ventilátoru z 5.000 na 40.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme pokud je ventilátor instalován do stropu nebo bude-li využíván k častému či nepřetržitému provozu.

Časový spínač
slouží ke zpoždění vypnutí ventilátoru v rozsahu 2 - 30 minut. Pomocí ovládacího kolečka, na řídící jednotce ventilátoru, si nastavíte požadovou hodnotu. Nastavení se provádí pomocí malého šroubováčku, otáčením do levé či pravé strany. Otáčejte nastavovacím kolečkem velmi opatrně a s citem, hrozí utržení při hrubém a bezcitném zacházení!

Tahový spínač: Ventilátor je vybavený tahovým spínačem pro jednoduché zapnutí a vypnutí ventilátoru.

Instalace zpětné klapky:

K ventilátoru doporučujeme zakoupit zpětnou klapku pro zabránění proudění pachů a studeného vzduchu zpět do místnosti. Ve ventilátoru jsou předvrtané otvory pro zpětnou klapku, takže jí lze jednoduše na ventilátor pouze nasadit a vše je hotovo. Zpětnou klapku pro ventilátory naleznete zde: Zpětná klapka slídová 150 mm

zpětná klapka100% kompatibilita s naším potrubím = bezproblémová a rychlá instalace:

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVCPVC flexiAL flexiEuro Al izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce, a to i v případě použití zpětné klapky, jelikož zpětná klapka nemění průměr ventilátoru, pouze jej prodlužuje o 14mm.

potrubíParametry

Průměr
Ø 150 mm
Průtok vzduchu
260 m³/h
Kuličková ložiska
ano
Vyšší výkon
ne
Teplota max.
40 °C
Otáčky
2400 ot./min
Statický tlak
81 Pa
Akustický hluk
37 dB/3m
Krytí
IP 34
Barva
bílá
Napájení
12 V
Příkon
29 W
Jmenovitý proud
2.00 A
Váha
0.89 kg
Automatická žaluzie
ne
Časový spínač
ano
Čidlo vlhkosti
ne
Čidlo pohybu
ne
Termostat
ne
Snížená hlučnost
ne
Tahový spínač
ano
Materiál
PVC
Síťka proti hmyzu
ano
Typová řada
PT

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání