Rámeček Opus grafit, pětinásobný

Rámeček Opus grafit, pětinásobný

Rámeček Opus grafit, pětinásobný

Pětinásobný rámeček Opus v barvě grafit lze instalovat vodorovně i svisle pro umístění 5 vypínačů nebo zásuvek OPUS Premium, OPUS Style nebo OPUS RETRO. Slouží pro domovní a kancelářskou instalaci.

...Více

Výrobce: Timex

Číslo zboží: 19983

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

více než 10 ks
119 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání

Pětinásobný rámeček Opus Premium v grafitové barvě lze instalovat vodorovně i svisle pro umístění 5 vypínačů nebo zásuvek OPUS Premium, OPUS Style nebo OPUS RETRO. Slouží pro domovní a kancelářskou instalaci.

Technické parametry:
Krytí: IP20
Barva: grafit
Materiál: plast
Typová řada: Opus Premium, Opus Style, Opus Retro
Rozměry: 80 x 368 x 8,5 mm

Příklad instalace řady Opus Premium do vícenásobného rámečku:Vypínače a zásuvky Opus Premium nabízí opravdu velké množství barevných kombinací. Nebojte se vyzkoušet něco netradičního a využijte širokou nabídku barev i materiálů. Připravili jsme pro Vás názorné ukázky barevných kombinací OPUS Premium, které si můžete v klidu doma prohlédnout a vybrat si barevnou kombinaci, která bude odpovídat Vašemu stylu.

Barevné kombinace Opus Premium s grafitovým rámečkem:Vypínače a zásuvky OPUS Premium jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a vyznačují se jednoduchým a elegantním designem. Nabízíme celkem 6 barevných variant, které můžete doplnit krycími rámečky buď ve stejné barvě, nebo dřevěnými rámečky v provedení buk a wenge, které dodají Vašemu interiéru přírodní vzhled. Krycí rámečky je možné instalovat vodorovně i svisle.

Barevné varianty OPUS Premium jsou: bílá, černá, grafit, stříbrná, měděná, šampaň, a hotové barevné kombinace buk/grafitwenge/šampaň. Díky svému designu, barvám a široké nabídce nejmodernějších funkcí se řada OPUS Premium těší velké oblibě u zákazníků a je správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností, a to vše za dobrou cenu.

Barevné varianty OPUS Premium:

Vypínače a zásuvky OPUS bílé
Vypínače a zásuvky OPUS černé
Vypínače a zásuvky OPUS grafit
Vypínače a zásuvky OPUS stříbrné
Vypínače a zásuvky OPUS měděné
Vypínače a zásuvky OPUS šampaň
Vypínače a zásuvky OPUS dřevěné buk / grafit
Vypínače a zásuvky OPUS dřevěné wenge / šampaň

Parametry

Krytí
IP 20
Barva
grafit
Provedení
rámeček pětinásobný
Materiál
plast
Typová řada
Opus Premium
Opus Retro
Opus Style
Rozměry
80 x 368 x 8.5 mm

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání