Zásuvka Opus Premium, bílá

Zásuvka Opus Premium, bílá

Zásuvka Opus Premium, bílá

Zásuvka Opus Premium v bílé barvě je klasická zásuvka 16A/230V bez clonek s montáží do elektroinstalační krabice typ 68. Dodává se bez krycího rámečku, možno dokoupit jednoduchý nebo společný rámeček Opus nebo Opus Premium Plus.

...Více

Výrobce: Timex

Číslo zboží: 24039

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

více než 100 ks
67 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání

Zásuvka Opus Premium v bílé barvě je klasická zásuvka 16A/230V bez clonek pro domovní i kancelářskou elektroinstalaci s montáží do elektroinstalační krabice typ 68 a do libovolných krabic s roztečí připevňovacích otvorů 60 mm. Připojovací vodiče CU, AL - max. 2,5 mm. Pro uchycení do krabic doporučujeme zakoupit samořezné vruty 3x13 mm, sada 2 ks.

Zásuvka se dodává bez krycího rámečku, vhodná pro instalaci do vícenásobného rámečku Opus nebo Opus Premium Plus.

K přístrojům Opus Premium bez rámečku můžete dokoupit také široké designové chromové rámečky Opus Premium Plus, které jsou vzájemně kompatibilní a působí velmi luxusním dojmem. Chromové rámečky 94x94mm jsou o 14 mm širší oproti klasickému rámečku 80x80 mm. V kategorii Opus Premium Plus bílá / chrom nabízíme kompletní vypínače, zásuvky i rámečky v provedení bílá / chrom.

opus-premium-bila-ramecky-rozmery.jpg

Technické parametry:
Napětí: 230V
Max. proud: 16A
Druh připojení: šroubovací svorka
Krytí: IP20
Barva: lesklá bílá
Materiál: plast, kov
Typová řada: Opus Premium, Opus Premium Plus
Rozměry: 70 x 70 x 36 mm
Montážní hloubka: 28 mm

Vypínače a zásuvky Opus Premium bílé


Vypínače a zásuvky OPUS Premium
jsou vyrobené z kvalitních materiálů a vyznačují se jednoduchým a elegantním designem. Nabízíme celkem 6 barevných variant, které můžete doplnit krycími rámečky buď ve stejné barvě, nebo dřevěnými rámečky v provedení buk a wenge, které dodají Vašemu interiéru přírodní vzhled. Krycí rámečky je možné instalovat vodorovně i svisle.

Barevné varianty OPUS Premium jsou: bílá, černá, grafit, stříbrná, měděná, šampaň, a hotové barevné kombinace buk/grafitwenge/šampaň. Díky svému designu, barvám a široké nabídce nejmodernějších funkcí se řada OPUS Premium těší velké oblibě u zákazníků a je správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností, a to vše za dobrou cenu.

Barevné varianty OPUS Premium:

Vypínače a zásuvky OPUS bílé
Vypínače a zásuvky OPUS černé
Vypínače a zásuvky OPUS grafit
Vypínače a zásuvky OPUS stříbrné
Vypínače a zásuvky OPUS měděné
Vypínače a zásuvky OPUS šampaň
Vypínače a zásuvky OPUS dřevěné buk / grafit
Vypínače a zásuvky OPUS dřevěné wenge / šampaňVypínače a zásuvky Opus Premium nabízí opravdu velké množství barevných kombinací. Nebojte se vyzkoušet něco netradičního a využijte širokou nabídku barev i materiálů. Připravili jsme pro Vás názorné ukázky barevných kombinací OPUS Premium, které si můžete v klidu doma prohlédnout a vybrat si barevnou kombinaci, která bude odpovídat Vašemu stylu.

spojeni_1.jpg

Parametry

Max. proud
16 A
Krytí
IP 20
Barva
bílá
Provedení
zásuvka
Napětí
230 V
Materiál
kov - plast
Typová řada
Opus Premium
Opus Premium Plus
Montáž
instalační krabice
Svorky
šroubové

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání