Rámeček Asfora čtyřnásobný vodorovný, antracit

Rámeček Asfora čtyřnásobný vodorovný, antracit

Rámeček Asfora čtyřnásobný vodorovný, antracit

Čtyřnásobný rámeček Asfora antracit EPH5800471. Vodorovná instalace pro umístění 4 vypínačů nebo zásuvek Asfora, pro domovní a kancelářskou instalaci.

...Více

Výrobce: Schneider Electric

Číslo zboží: 20410

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

132 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Katalogový list

Čtyřnásobný rámeček Asfora antracit EPH5800471 pro vodorovnou instalaci. Určen pro umístění 4 vypínačů nebo zásuvek Asfora, pro domovní a kancelářskou instalaci.

Technické parametry:
Barva: antracit
Materiál: ABS
Vhodné pro krytí (IP): IP20
Šířka: 295 mm
Výška: 85 mm
Hloubka: 10 mm

Řada Asfora od Schneider Electric se vyznačuje moderním a minimalistickým designem. Výhodou řady Asfora není pouze její elegantní a tenké provedení, ale také kvalita a příjemnost materiálů, ze kterých je vyrobena. Jsou vyrobené z kvalitního ABS plastu, který zaručuje dlouhou životnost bez jakýchkoliv změn vzhledu.

Nabízíme 4 barevné varianty: Asfora bílá, Asfora krémová a novinky Asfora antracit a Asfora aluminium. Barvy přístrojů a krycích rámečků Asfora můžete vzájemně kombinovat a zvolit si např. jiné barevné provedení nebo typ rámečku (jednoduchý rámečekšestinásobný společný rámeček). Takto vypadají kompletní přístroje Asfora antracit, pokud k nim dokoupíte antracitový rámeček:

Asfora antracit Schneider Electric


Další výhodou je široká řada nejmodernějších funkcí a technologií pro zjednodušení Vašeho každodenního používání. Proto je řada Asfora správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností, velkou řadou funkcí, a to vše za dobrou cenu.

Parametry

Krytí
IP 20
Barva
antracitová
Provedení
rámeček čtyřnásobný
Materiál
PVC
Typová řada
Asfora
Rozměry
295 x 85 x 10 mm
Orientace
vodorovný

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání