Textilní kabel 2x0,75 kulatý černý, klubo 100m
Opletený kabel 2x0,75 Elhard CA0275B se 2 vodiči o průřezu vodiče 0,75 mm je ohebný plastový kabel s dvojitou izolací a textilním opletem černé barvy pro povrchové instalace. Uvedená cena za klubo 100m.
...VíceVýrobce: Elhard
Číslo zboží: CA0275B
Dostupnost hlavní sklad:
Klubo délky 100m textilního kabelu 2x0,75 Elhard CA0275B černé barvy je ohebný plastový kabel CYSY 2x0,75 s dvojitou izolací a černým textilním opletem se 2 vodiči o průřezu vodiče 0,75 mm². Vnější průměr kabelu cca 5,4 mm.
Dekorativní textilní kabely s opletem jsou vhodné pro povrchové elektroinstalace, k retro či designovým svítidlům nebo jako napájecí kabely ke spotřebičům. Pro dokonalý vintage vzhled doporučujeme kombinovat s nástěnnými vypínači a zásuvkami Retro Klasik, Retro Keramik a keramickými svítidly od Elhard.
Textilní kabel 2x0,75 Elhard CA0275B nabízíme také v metráži.
Konstrukce:
1. Měděná lanová holá jádra
2. Izolace PVC
3. Plášť PVC
4. Textilní opletení černé
Barevné značení žil: modrá (nulák), hnědá (fáze)
Certifikace: CE, ROHS (výrobek splňuje požadavky EU)

Parametry
Příslušenství