Kovová větrací mřížka se samotížnou žaluzií 585x585 mm, šedá








Kovová větrací čtyřhranná mřížka rozměru 585 x 585 mm a šedé barvy, bez příruby, se samotížnou žaluzií, pro komerční i průmyslové objekty. Vhodná pro venkovní použití.
...VíceVýrobce: Dalap
Číslo zboží: 9341
Dostupnost hlavní sklad:
Kovová větrací mřížka Dalap SMPG 585 v šedém provedení bez příruby je navržena pro větrání a odvětrávání komerčních, průmyslových i obytných prostor. Kovové tělo mřížky je opatřeno polymerovým nástřikem, který zajišťuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům. Mřížka je velmi odolná s výztuhou uprostřed a zabraňuje deformacím. Konstrukce mřížky je stavěna tak, aby bylo zamezeno vypadávání plastových lamel. Spodní přesah lamel navíc účinně odvádí vodu, čímž chrání vzduchovody před zatečením a poškozením.
Vhodná pro větrání a odvětrávání bytových, komerčních i průmyslových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, kanceláře, WC, prodejny, sklady či garáže.
Mřížka se instaluje na zeď nebo omítku pomocí šroubů, které jsou skryty pod mřížkou, což zajišťuje čistý a estetický vzhled po montáži.
Vyrobena z oceli s odolnou polymerovou povrchovou úpravou v šedé barvě (RAL 7001). Lamely jsou z tvrzeného plastu. Konstrukce mřížky umožňuje snadné čištění.
Technické parametry
Barva: šedá (RAL 7001)
Váha: 2.53 kg
Materiál: kov (s polymerovou úpravou)
Použití: venkovní
Montáž: na stěnu
Verze: s gravitační žaluzií
Příruba: ne
Parametry