Flexibilní potrubí ALU 100/1 m trubka flexi

Flexibilní potrubí ALU 100/1 m trubka flexi

Flexibilní potrubí ALU 100/1 m trubka flexi

Kovové flexibilní potrubí ALU průměru 100 mm a délky 1 m vyrobeno z hliníku, je ohebné potrubí pro větrání menších prostor v rámci bytové nebo domnovní výstavby. Pro teploty vzduchu do 250 °C.

...Více

Výrobce: Dalap

Číslo zboží: 5459

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

63 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Katalog kovového potrubí

Potrubí, kruhové, kruhová, kulatá, hliníkové, hliníková, AL, ohebné, ohebná, flexibilní, flex, polopružné, větrací, ventilační, odtahové, vzduchotechnické, flexi, hadice, k, odsavačům, digestořím, Mora, Best, MV, kanál, trubkový, vzduchovod, vzduchová, trubka.

Kruhové potrubí je plně kompaktibilní s flexibilním potrubím a s elektrickými ventilátory. Navrženo pro větrání menších prostor v rámci bytové výstavby jako např. kuchyní, koupelen, WC a podobně. Snadné spojování, rychlá montáž, nízká hmotnost, estetický vzhled. Široké spektrum jednotlivých prvků umožňuje vytvářet poměrně složité rozvody v malých dimenzích.

Vyrobena z hliníkového plechu 0,12mm. Stlačena na 30% délky. Teplotní rozsah -30°C až +250°C. Maximální tlak: 2.000 Pa. Max. rychlost vzduchu: 25m/s. PRŮMĚR: 100mm roztažení do délky 1 metru.

materiál : hliník
průměr   : 100 mm
délka      : 1000 mm

Parametry

Průměr
Ø 100 mm
Teplota max.
250°C
Délka
1.0 m
Barva
stříbrná
Materiál
hliník

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání