Prostorový termostat SEDNA Design 16A antracit matná

Prostorový termostat SEDNA Design 16A antracit matná

Prostorový termostat SEDNA Design 16A antracit matná

Pokojový termostat SEDNA Design v barvě antracit matná / bílá se používá k regulaci teploty v suchých a uzavřených prostorách. Montáž do elektroinstalační krabice typ 68. Dodává se bez krycího rámečku, možno dokoupit jednoduchý nebo společný rámeček v několika barvách.

...Více

Výrobce: Schneider Electric

Číslo zboží: 20353

Dostupnost hlavní sklad:

  • U dodavatele

2 004 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Návod k instalaci příloha Produktový list

Prostorový termostat SEDNA Design, 16A antracit matná SDD114506 se používá k regulaci teploty v suchých a uzavřených prostorách jako jsou byty, školy, dílny atd. Vnitřní teplotní snímač, umístěný pod krycí deskou, sleduje teplotu v místnosti. Tento pokojový termostat má maximální zatížení 3600 W (16 A, 230 V). Montáž do elektroinstalační krabice typ 68. Pro uchycení do krabic doporučujeme zakoupit samořezné vruty 3x13 mm, sada 2 ks. Splňuje normu EN 60730-2-9.

Technické parametry:
Napětí: 230 V
Jmenovitý proud: 16 A
Rozsah výkonu: 3600 W
Vodiče/svorky: max. 2,5 mm2
Provozní teplota: -10 °C +30 °C
Rozsah řízení teploty: +5 °C +50 °C
Přesnost měření: 1 °C
Druh připojení: šroubová svorka
Krytí: IP20
Barva: antracit matná / bílá
Kód barvy: RAL 7021 / RAL 9003
Materiál: termoplast ABS-UV stabilní
Typová řada: Sedna Design & Elements
Rozměry: 71 x 71 x 47 mm

SEDNA Design je nová generace vypínačů a zásuvek od Schneider Electric inspirovaná módou a interiérovým designem. Díky trendovým barvám a moderním liniím vyniknou v každém interiéru. Vypínače a zásuvky SEDNA Design jsou sestrojeny v kvalitním bezšroubovém provedení, což výrazně usnadňuje instalaci a současně zaručí stoprocentní připevnění vodičů. Přístroje Sedna Design se vyznačují také nižší instalační hloubkou. Součástí přístroje je robustní kovový montážní rámeček s prolisy, jehož postranní západky usnadní vyrovnání až pěti přístrojů vedle sebe.


Nabízíme 3 barevná provedení vypínačů a zásuvek SEDNA Design bílá, SEDNA Design antracit a SEDNA Design aluminium. Můžete libovolně kombinovat barvy přístrojů a krycích rámečků a vytvořit si barevnou kombinaci, která bude odpovídat Vašemu stylu. Barevné kombinace přístrojů a rámečků SEDNA Design:


Krycí rámečky jsou k vypínači přichyceny unikátním zaklapávacím osmibodovým systémem, který zaručuje pevnou fixaci a dokonale přizpůsobí rámeček i nerovné stěně. Vypínače a další přístroje Sedna Design jsou dodávány bez krycího rámečku, abyste měli možnost zvolit si jiné barevné provedení nebo typ rámečku (jednoduchý rámeček pětinásobný společný rámeček). Rámečky je možné instalovat jak vodorovně, tak i svisle, a proto je Sedna Design správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností, a to vše za dobrou cenu.

Parametry

Max. proud
16 A
Krytí
IP 20
Barva
antracitová
Provedení
termostat
Napětí
230 V
Materiál
kov + ABS
Typová řada
Sedna Design
Montáž
instalační krabice
Rozměry
71 x 71 x 47 mm
Typ
manuální
Svorky
šroubové

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání