Zásuvka Asfora, antracit

Zásuvka Asfora, antracit EPH2800171

Zásuvka Asfora, antracit

Zásuvka 2P+PE Asfora antracit EPH2800171 je klasickou zásuvkou pro domovní i kancelářskou elektroinstalaci s montáží do elektroinstalační krabice 68. Dodává se bez krycího rámečku, možno dokoupit jednoduchý nebo společný rámeček Asfora v několika barvách.

...Více

Výrobce: Schneider Electric

Číslo zboží: 20425

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

více než 50 ks
77 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Katalogový list

Zásuvka 2P+PE Asfora antracit EPH2800171 je klasickou zásuvkou pro domovní i kancelářskou elektroinstalaci s montáží do elektroinstalační krabice 68. Šroubovací svorky pro připojení vodičů - max. 2,5 mm. Pro uchycení do krabic doporučujeme zakoupit samořezné vruty 3x13 mm, sada 2 ks.

Vypínače a zásuvky řady Asfora antracit se dodávají bez krycího rámečku, je nutné dokoupit jednoduchý nebo společný rámeček Asfora - nabízíme celkem 3 barvy (bílá, krémová nebo antracit).

Technické parametry:
Barva: antracit
Materiál: kovový rámeček + ABS
Vhodné pro krytí (IP): IP20
Jmenovitý proud: 16 A při 250 V AC
Druh připojení: šroubovací svorky
Šířka přístroje: 71 mm
Výška přístroje: 71 mm
Hloubka přístroje: 42 mm
Přesah: 10 mm

Řada Asfora od Schneider Electric se vyznačuje moderním a minimalistickým designem. Výhodou řady Asfora není pouze její elegantní a tenké provedení, ale také kvalita a příjemnost materiálů, ze kterých je vyrobena. Jsou vyrobené z kvalitního ABS plastu, který zaručuje dlouhou životnost bez jakýchkoliv změn vzhledu.

Nabízíme 4 barevné varianty: Asfora bílá, Asfora krémová a novinky Asfora antracit a Asfora aluminium. Barvy přístrojů a krycích rámečků Asfora můžete vzájemně kombinovat a zvolit si např. jiné barevné provedení nebo typ rámečku (jednoduchý rámečekšestinásobný společný rámeček). Takto vypadají kompletní přístroje Asfora antracit, pokud k nim dokoupíte antracitový rámeček:

Asfora antracit Schneider Electric


Další výhodou je široká řada nejmodernějších funkcí a technologií pro zjednodušení Vašeho každodenního používání. Proto je řada Asfora správnou volbou i pro náročnější uživatele, kteří chtějí spolehlivé elektroinstalační přístroje s krásným designem, dlouhou životností, velkou řadou funkcí, a to vše za dobrou cenu.Provedení:


Parametry

Max. proud
16 A
Krytí
IP 20
Barva
antracitová
Provedení
zásuvka
Materiál
PVC
Typová řada
Asfora
Montáž
instalační krabice

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání