Ventilátor do potrubí DALAP 100 SD - ložiska, vyšší výkon

Ventilátor do potrubí DALAP 100 SD - ložiska, vyšší výkon

Ventilátor do potrubí DALAP 100 SD - ložiska, vyšší výkon

Vnitřní ventilátor do potrubí Dalap 100 SD s vyšším výkonem a kuličkovými ložisky do potrubí průměru 100 mm pro odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor přímo přes stěnu nebo na kratší vzdálenosti.

...Více

Výrobce: Dalap

Číslo zboží: 11305

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

740 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Prohlášení o shodě příloha Návod

Zúžený axiální potrubní ventilátor s vyšším výkonem a kuličkovými ložisky je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kanceláře, koupelny, prodejny, kuchyně, toalety, spižírny atd. Vzhledem ke svým technickým parametrům jsou tyto ventilátory určeny k použití pro kratší ventilační potrubí (maximálně 4 metry) s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes stěnu. 

 

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde: VÝPOČET VENTILÁTORU

 

Tento ventilátor je vhodný pro nepřetržitý provoz a jeho zapojení je velmi jednoduché. Ventilátor využívá střídavý motor a proto není podstatné, kam zapojíte fázový a kam nulový vodič. Ventilátor je kompatibilní se vzduchovody shodného průměru. Ventilátor je určen pro montáž do potrubí a je vhodný i na instalaci ve vertikální (svislé) poloze. Tělo ventilátoru je vyrobeno z ABS plastu.

 

 

Vybavení:

Kuličková ložiska prodlužují životnost ventilátoru z 5.000 na 40.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme, pokud je ventilátor instalován ve svislé poloze anebo bude-li využíván k častému či nepřetržitému provozu.

Vysoce výkonný motor je součástí tohoto ventilátoru a právě díky tomuto motoru lze z místnosti odsát více vzduchu při zachování stejného průměru potrubí.

 

Výhody tohoto ventilátoru:

Výhodou je snadné napojení na potrubí a kompatibilita s námi nabízenými druhy potrubí.

Doporučené příslušenství:

Čidlo vlhkosti po dosažení nastavené relativní vlhkosti (RH) automaticky zapne připojený ventilátor.

Časovač je vhodný pro spínání ventilátorů s možností nastavení zpoždění. Ventilátor poté funguje tak, že se připojí například k osvětlení a pokud se rozsvítí, tak se ventilátor rozeběhne a když se zhasne, začíná se odpočítávat nastavený interval.

 

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace:

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVC, PVC flexi, AL flexiEuro AlSpiro izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce.

 

Parametry

Průměr
Ø 100 mm
Průtok vzduchu
137 m³/h
Kuličková ložiska
ano
Vyšší výkon
ano
Teplota max.
40 °C
Otáčky
2300 ot./min
Akustický hluk
37 dB/3m
Krytí
IP X4
Napájení
230 V
Příkon
16 W
Jmenovitý proud
0.1 A
Váha
0.49 kg
Časový spínač
ne
Materiál
PVC
Typová řada
SD

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání