Ventilátor do koupelny s automatickou žaluzií a ložisky Vents 150 MAL

Ventilátor Vents 150 MAL - žaluzie, ložiska

Ventilátor do koupelny s automatickou žaluzií a ložisky Vents 150 MAL

Domovní ventilátor Vents 150 MAL s automatickou žaluzií a kuličkovými ložisky pro potrubí průměru 150 mm k odsávání vzduchu v koupelnách, sprchách, kuchyních a užitných prostorách.

...Více

Výrobce: Vents

Číslo zboží: 5144

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

1 219 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Ventilátor Vents MAL 150 příloha Prohlášení o shodě

Domovní ventilátor s automatickou žaluzií je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor. Vzhledem ke svým technickým parametrům jsou axiální ventilátory určeny k použití pro kratší ventilační potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, nejlépe k odsávání přímo přes stěnu. U axiálního ventilátoru o průměru 150 mm je doporučená maximální délka potrubí 9 m. Pro delší vzdálenosti doporučujeme ventilátory do potrubí. Tento ventilátor je určený pro montáž na stěnu nebo do stropu. Při montáži do stropu (vertikálně) se doporučuje použití ventilátoru s motorem s kuličkovými ložisky, to platí i pro případ pokud bude ventilátor využíván k nepřetržitému chodu.

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde: VÝPOČET VENTILÁTORU

 

 

Vybavení:

Automatická žaluzie se při zapnutí ventilátoru plně otevře, jakmile se ventilátor vypne automatická žaluzie se zavře, čímž se zabrání navracení pachů nebo studeného vzduchu z venku zpět do místnosti.

Kuličková ložiska prodlužují životnost ventilátoru z 5.000 na 30.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme pokud je ventilátor instalován do stropu nebo bude využíván k častému či nepřetržitému provozu.

 

Jak funguje automatická žaluzie:

V klidové poloze je žaluzie uzavřená. Při zapnutí ventilátoru se žaluzie automaticky otevře. Úplné otevření trvá cca 40 vteřin. Po vypnutí ventilátoru se žaluzie automaticky zavře. Úplné zavření trvá cca 90 vteřin. 

 

Automatická žaluzie ventilátoru řady MA

 

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace:

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVCPVC flexiAL flexiEuro Al izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce a to i v případě použití zpětné klapky, jelikož zpětná klapka nemění průměr ventilátoru, pouze jej prodlužuje o 14 mm. 

potrubí

Parametry

Průměr
Ø 150 mm
Průtok vzduchu
295 m³/h
Kuličková ložiska
ano
Teplota max.
40 °C
Otáčky
2400 ot./min
Statický tlak
88 Pa
Akustický hluk
39 dB/3m
Krytí
IP 24
Barva
bílá
Napájení
230 V
Příkon
26 W
Jmenovitý proud
0.13 A
Váha
1.02 kg
Automatická žaluzie
ano
Časový spínač
ne
Čidlo vlhkosti
ne
Čidlo pohybu
ne
Termostat
ne
Snížená hlučnost
ne
Materiál
PVC
Typová řada
MA

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání