Tichý ventilátor do potrubí kovový Dalap AP QUIET 250

Ventilátor do potrubí Dalap AP QUIET 250 tichý

Tichý ventilátor do potrubí kovový Dalap AP QUIET 250

Tichý potrubní ventilátor Dalap AP 250 Quiet určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, WC, kanceláře, prodejny, garáže, sklady, restaurace apod. Jsou vhodné na připojení do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou.

...Více

Výrobce: Dalap

Číslo zboží: 4339

Dostupnost hlavní sklad:

  • Na dotaz

13 613 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání

Tento výrobek není momentálně skladem a není možné jej zakoupit. V případě zájmu nás kontaktujte.

příloha TUV certifikace příloha Návod příloha Prohlášení o shodě

Profesionální potrubní ventilátor s dvourychlostním motorem a velmi nízkou hladinou hluku je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, jako jsou kuchyně, koupelny, toalety, kanceláře, prodejny, restaurace apod. Ventilátor je vhodný na připojení do potrubí s vyšší tlakovou ztrátou a dosahuje velkého průtoku vzduchu při současném dodržení nízké hlučnosti. Díky svým technickým parametrům je určen pro odsávání v potrubních rozvodech do 8 metrů. Součástí motoru je tepelná pojistka s automatickým restartem.

Kryt ventilátoru je vyroben z kvalitní oceli. Vnitřní část ventilátoru je izolována vrstvou minerální vlny, která zajišťuje dokonalou zvukovou izolaci. Ventilátor je vybaven motorem s kuličkovými ložisky, což jej předurčuje k využívání v nepřetržitém provozu. K ventilátoru je připojen přepínač rychlostí, kterým lze ovládat rychlosti otáček ventilátoru (nízká/vysoká), anebo lze místo přepínače připojit regulátor otáček. Ventilátory jsou kompatibilní se vzduchotechnickým potrubím o stejném průměru.

 

Snadná instalace ventilátoru:

Speciálně navržená konstrukce těla ventilátoru umožňuje jeho jednoduchou montáž, demontáž a servis. Výkonný motor s kuličkovými ložisky je možné instalovat vertikálně i horizontálně a umožňuje namontovat ventilátor kamkoliv do potrubí. Potřebujete-li zvýšit tlak, nebo kapacitu přepravovaného vzduchu, můžete nainstalovat několik potrubních ventilátorů za sebou.

 

Vybavení:

Kuličková ložiska prodlužují životnost ventilátoru z 5.000 na 40.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme, pokud je ventilátor instalován do stropu nebo bude využíván k častému či nepřetržitému provozu.

Snížená hlučnost zároveň umožňuje nižší spotřebu a ventilátor je tak tišší a úspornější než ventilátory stejného průměru.

 

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde: VÝPOČET VENTILÁTORU

 

Zapojení ventilátoru:

U takto zapojeného ventilátoru lze měnit rychlost otáček pomocí integrovaného přepínače. 

Při špatném zapojení hrozí nebezpečí úrazu elektrickým proudem či poškození ventilátoru. Zapojení by proto měla provádět osoba odborně znalá v oboru elektro.

 

 

Doporučené příslušenství:

Nezbytnou součástí k zapojení ventilátoru je napájecí kabel, který je nutné dokoupit.

Regulátor otáček slouží k regulaci výkonu ventilátoru, lze jím nahradit integrovaný přepínač.

Čidlo vlhkosti po dosažení nastavené relativní vlhkosti (RH) automaticky zapne připojený ventilátor.

Časovač je vhodný pro spínání ventilátorů s možností nastavení zpoždění. Ventilátor poté funguje tak, že se připojí například k osvětlení a pokud se rozsvítí, tak se ventilátor rozeběhne a když se zhasne, začíná se odpočítávat nastavený interval.

 

100% kompatibilita s naším potrubím = bezproblémová a rychlá instalace:

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVC, PVC flexi, AL flexiEuro AlSpiro izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce.

 

Parametry

Průměr
Ø 250 mm
Průtok vzduchu
1 050 / 1 330 m³/h
Kuličková ložiska
ano
Vyšší výkon
ne
Teplota max.
60 °C
Otáčky
1965/2495 ot./min
Statický tlak
349/499 Pa
Akustický hluk
34/38 dB/3m
Krytí
IP X4
Napájení
230 V
Příkon
127/178 W
Jmenovitý proud
0.52/0.79 A
Váha
15.00 kg
Snížená hlučnost
ano
Přepínač otáček
ano
Materiál
kov
Typová řada
AP
Tepelná pojistka
ano

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání