• Výprodej!

Stropní ventilátor Westinghouse 78370 - Cyclone

Stropní ventilátor Westinghouse 78370 - Cyclone

Stropní ventilátor Westinghouse 78370 - Cyclone

Stropní ventilátor Westinghouse 78370 Cyclone průměru 132 cm je vhodný do místnosti velikosti do 25 m2, 2 barva lopatek, bez světla, s řetízkovým ovládáním. Stropní ventilátor se zpětným chodem pro letní a zimní provoz.

...Více

Výrobce: Westinghouse

Číslo zboží: 5195

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

2 999 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Ventilátor Westinghouse 78370
Westinghouse stropní ventilátory jsou více než 100 let důkazem kvality a spolehlivosti značky Westinghouse, která je kvalitou, bezporuchovostí a moderním designem ventilátorů tržním vůdcem nejen stropních ventilátorů, ale také světelného průmyslu v USA a v Evropě.
Westinghouse 78370 - Cyclone je dokonale zpracovaný a precizně vyrobený, vybavený unikátním tvarem lopatek a tří rychlostním motorem pro možnost regulování rychlosti ventilovaného vzduchu přesně dle vaší potřeby.

 

Spotřeba stropních ventilátorů je mnohdy nižší než u klasické 60 W žárovky. Všechny stropní ventilátory značky Westinghouse mají zpětný chod, kterým lze ventilátor přepnout do "zimního režimu", který vysává ze spodní části místnosti studený vzduch ke stropu a teplý vzduch, který se hromadí u stropu tlačí dolů a šetří tak náklady za topení až o 30%. V létě stropní ventilátor fouká vzduch dolů a příjemně chladí. Pro snadnější a pohodlnější ovládání a nastavení stropního ventilátoru lze dokoupit dálkové ovládání. Tyto komponenty naleznete zde. Pro ventilátory s upínacím systémem "DOWNROD" a "DUAL MOUNT SYSTEM" lze také dokoupit prodlužovací tyče, díky kterým lze ventilátory efektivně využívat i v místnostech s vysokými stropy. Pro lepší sladění s vaším interiérem jsou ke stropnímu ventilátoru dodávány dvoubarevné lopatky. Lopatky jsou oboustranné a záleží tedy pouze na Vás, jakou barvu si při montáži zvolíte a lopatky lze i v budoucnu otočit.

Toto balení obsahuje montážní tyčku, která se může, ale nemusí na ventilátor namontovat. U tohoto "dual mount systemu" lze tedy vynecháním spojovací tyčky snížit celkovou výšku jak ventilátoru, tak i osvětlení od stropu - vhodné zvláště v prostorech s nízkými stropy.

 

Letní provoz stropního ventilátoru Westinghouse

Při letním provozu ventilátoru je rotace lopatek ve směru hodinových ručiček. Stropní ventilátor tak fouká vzduch dolů a příjemně vás chladí. Pocitová teplota se sníží minimálně o 4 °C.

 

Letní provoz stropního ventilátoru

 

Zimní provoz stropního ventilátoru Westinghouse

V zimním období je stropní ventilátor Westinghouse schopen uspořit nemalou částku za vytápění. Stačí přepnout ventilátor na zimní chod, kdy je rotace lopatek proti směru hodinových ručiček a nastavit na nízkou rychlost. Tím se smísí teplý vzduch u stropu s chladnějším vzduchem ve spodní části, a zahřeje se tak obytný prostor v místnosti. Stropní ventilátor Westinghouse tak sníží Vaše náklady na vytápění až o 25 %!

 

Zimní provoz stropního ventilátoru

Parametry

Průměr
132 cm
Otáčky
80-130-180 ot.-min
Počet rychlostí
3
Materiál
kov
Velikost místnosti
do 25 m2
Barva lopatek
2 barvy černá-černá se stříbrnými proužky
Zpětný chod
ano
Světlo
ne
Dálkové ovládání
ne - možno dokoupit
Řetízkové ovládání
ano
Příkon motoru
26-40-58 W
Typová řada
Cyclone

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání