• Výprodej!

Olověný akumulátor 12V/1,3Ah, faston 4,7 mm

Olověný akumulátor 12V/1,3Ah, faston 4,7 mm

Olověný akumulátor 12V/1,3Ah, faston 4,7 mm

Bezúdržbový olověný akumulátor EMOS B9652 12V/1,3Ah rozměru 97x45x53 mm je vhodný jako náhradní baterie pro elektronické systémy - EZS, EPS, záložní systémy výtahů apod. Optimální životnost v záložních systémech je 5 let. Může pracovat v jakékoli poloze.

...Více

Výrobce: Emos

Číslo zboží: 4494

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

209 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Návod k obsluze příloha Katalogový list příloha Možnosti použití

Olověný akumulátor EMOS B9652 12V/1,3Ah rozměru 97x45x53 mm je vhodný jako náhradní baterie pro elektronické systémy - EZS, EPS, záložní systémy výtahů apod. Bezúdržbový, ventilem řízený olověný akumulátor v provedení AGM umožňuje být používán v libovolné poloze.

Nabíjení a provoz akumulátorů
Před prvním použitím je nutné akumulátor nabít. V případě, že by došlo k vložení akumulátoru do zařízení, která neumí rozpoznat stav jeho nabití, může dojít k úplnému vybití akumulátoru a tím k nevratnému poškození – zničení akumulátoru.

Nabíjení baterie musí být prováděno vhodným napájecím zdrojem nebo nabíječem, který má hodnotu nabíjecího napětí 14,4V pro 12V akumulátory a 7,2V pro 6V akumulátory. V případě, že nabíječ nebo napájecí zdroj nemá tyto parametry, tak dochází k neúplnému nabíjení a dochází k tomu, že akumulátor bude rychle spotřebován a v krajním případě zničen. V tomto případě nelze uznat reklamaci akumulátoru.

Optimální životnost v záložních systémech je 5 let.

Terminály FASTON jsou široce používány v elektronických a elektrických zařízeních a automobilovém průmyslu. Terminály FASTON umožňují rychlé připojení vodiče a konektoru k baterii.

- bezúdržbový
- 12V / 1,3Ah
- terminál faston 4,7 mm
- hmotnost 0,5 kg
- rozměr 97 × 45 × 53 mm

!!! Baterie tohoto typu nejsou určeny pro uchování energie např. u solárních systémů a nelze je použít jako startovací baterie pro automobily, motorky a elektroskůtry.

Parametry

Napětí
12 V
Materiál
kov - plast
Rozměry
97 x 45 x 53 mm
Typ
olověný
Kapacita
1.3 Ah

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání