Filtr pro čištění vzduchu 315mm

Filtr pro čištění vzduchu 315mm

Filtr pro čištění vzduchu 315mm

Filtr pro čištění vzduchu FILTER B 315 v systému větracího a ventilačního potrubí z pozinkovaného plechu, na kruhové potrubí průměru 315 mm. Pro průmyslové objekty a pro teploty vzduchu max. 60 °C.

...Více

Výrobce: Dalap

Číslo zboží: 2250

Dostupnost hlavní sklad:

  • Na dotaz

1 662 Kč
Vč. DPH
Počet

Tento produkt není momentálně k dispozici. Chcete dostat upozornění když bude produkt naskladněn?

favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání

Tento výrobek není momentálně skladem a není možné jej zakoupit. V případě zájmu nás kontaktujte.

příloha Katalog kovového potrubí

Filtr pro čištění vzduchu FILTER B 315 v systému větracího a ventilačního potrubí z pozinkovaného plechu, na kruhové potrubí průměru 315 mm. Pro průmyslové objekty a pro teploty vzduchu max. 60 °C. Filtr chrání potrubí, ventilátor a další komponenty před usazováním prachu či větších částic (filtrační třída G4).

Filtrační box je určen pro provoz v základním prostředí. Filtr je konstruován pro odloučení běžného mechanického znečištění vzduchu (prach, kousky listů, květy, atd.). Pro správnou funkci je třeba filtrační vložku kontrolovat. Deskový filtrační box je určen pro vestavbu do kruhových vzduchotechnických systémů, kde postačuje nižší odlučivost. Pro jeho malou stavební délku ho lze též s výhodou použít při prostorově omezených instalacích. 

Skříň je vyrobena z pozinkovaného plechu, víko je ke skříni připevněno jednoduchým bednovým uzávěrem. To umožní snadný přístup k filtru bez použití nářadí. Filtr samotný je vyroben z netkané textilie ze syntetických vláken a vkládá se do této skříně. Kruhové nástavce jsou opatřeny drážkami, které jsou pro dosažení vyšší těsnosti spoje s potrubím standardně osazeny gumovým těsněním tvaru T. Jmenovité průměry odpovídají rozměrům dle DIN 24145, výrobní řada a hlavní rozměry jsou uvedeny v tabulce.

Parametry

Průměr
Ø 315 mm
Teplota max.
60 °C
Barva
stříbrná
Materiál
pozink - netkaná textilie

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání