Ventilátor Dalap 100 BF - vysoký výkon, kuličková ložiska

Ventilátor Dalap 100 BF - vysoký výkon, kuličková ložiska

Ventilátor Dalap 100 BF - vysoký výkon, kuličková ložiska

Domovní ventilátor Dalap 100 BF s kuličkovými ložisky a vyšším výkonem pro potrubí průměru 100 mm k odsávání vzduchu v koupelnách, sprchách, kuchyních a užitných prostorách.

...Více

Výrobce: Dalap

Číslo zboží: 4188

Dostupnost hlavní sklad:

  • Skladem

816 Kč
Vč. DPH
Počet
favorite_border Přidat do seznamu přání favorite Přidat do seznamu přání
příloha Návod k použití

Domovní ventilátor DALAP 100 BF patří mezi špičku ve své kategorii. Na rozdíl od konkurenčních výrobků totiž nabízí díky novému patentovanému motoru vyšší průtok vzduchu při zachování průměru potrubí. Je tak vhodný i do větších místností, kde již ale nelze použít ventilátor o větším průměru. Jedná se o vysoce kvalitní a spolehlivý ventilátor od německého výrobce Dalap Gmbh.

Ventilátor lze namontovat jak na stěnu, tak do stropu. Jelikož se jedná o malý ventilátor, tak s ohledem na jeho technické parametry je vhodný pro odsávání vzduchu pouze přes stěnu, případně potrubím o délce cca 3 metry. Pro delší vzdálenosti doporučujeme ventilátory do potrubí. Tento ventilátor je určen k odsávání vzduchu z bytových a nebytových prostor, především z koupelny, toalety, kuchyně, malé kanceláře, sklepy, spíže apod.

 

Orientační výpočet ventilátoru jsme pro Vás připravili zde: VÝPOČET VENTILÁTORU

 

Čistý vzduch bez uvolňování fenolů

Zdraví je pro nás všechny důležité, proto je řada ventilátorů do koupelny Dalap BF vyrobená pomocí technologie FENOLSTOP. Díky této technologii máte jistotu, že při transportu vzduchu nedochází k uvolňování fenolů z plastů do vzduchu. Je dosaženo maximálního komfortu při výměně vzduchu a zachování zdravého prostředí.

 

Vybavení:

Kuličková ložiska prodlužují životnost ventilátoru z 5.000 na 40.000 provozních hodin. Ventilátor s kuličkovými ložisky doporučujeme pokud je ventilátor instalován do stropu nebo bude využíván k častému či nepřetržitému provozu.

Vysoce výkonný motor je součástí tohoto ventilátoru a právě díky tomuto motoru lze z místnosti odsát až o 30% více vzduchu při zachování stejného průměru potrubí.

 

Instalace zpětné klapky:

K ventilátoru doporučujeme zakoupit zpětnou klapku pro zabránění proudění pachů a studeného vzduchu zpět do místnosti. Ve ventilátoru jsou předvrtané otvory pro zpětnou klapku, takže jí lze jednoduše na ventilátor pouze nasadit a vše je hotovo. Zpětnou klapku pro ventilátory naleznete zde: Zpětná klapka slídová 100 mm

 

100% kompatibilita s našim potrubím = bezproblémová a rychlá instalace:

Ventilátor je plně kompatibilní s potrubím stejného průměru - PVCPVC flexiAL flexiEuro Al izolované potrubí. Potrubí lze nasunout přímo na ventilátor bez jakékoliv redukce, a to i v případě použití zpětné klapky, jelikož zpětná klapka nemění průměr ventilátoru, pouze jej prodlužuje o 14 mm.

Parametry

Průměr
Ø 100 mm
Průtok vzduchu
115 m³/h
Kuličková ložiska
ano
Vyšší výkon
ano
Teplota max.
40 °C
Otáčky
2300 ot./min
Statický tlak
36 Pa
Akustický hluk
36 dB/3m
Krytí
IP 34
Barva
bílá
Napájení
230 V
Příkon
16 W
Jmenovitý proud
0.1 A
Váha
0.68 kg
Automatická žaluzie
ne
Časový spínač
ne
Čidlo vlhkosti
ne
Čidlo pohybu
ne
Termostat
ne
Snížená hlučnost
ne
Tahový spínač
ne
Materiál
PVC
Typová řada
BF

Příslušenství

Produkt přidán k porovnání

Success
Zobrazit porovnání